GASTRO PANEL: Gastrin 17 i Pepsinogen

Jednostavan, bezbolan i pouzdan način za procjenu zdravlja vašeg želuca

Muče Vas Probavne Smetnje?

Patite li od žgaravice, osjećaja težine ili nadutosti?

Ne osjećate se dobro i niste sigurni što nije u redu. Probali ste bezbrojne biljne lijekove i lijekove bez recepta, ali čini se da ništa ne pomaže. Analizin Gastro Panel je jednostavno rješenje. Naš test je najtočniji neinvazivni način određivanja zdravlja Vašeg želuca. Iz jednog uzorka krvi možete prepoznati i izbjeći ozbiljnije zdravstvene probleme.

Kada napraviti Gastro Panel?

Milijuni ljudi pate od povremenih ili čak svakodnevnih problema s želucem, ali mnogi ne traže savjet liječnika. Ponekad je teško procijeniti jesu li Vaše probavne smetnje ozbiljne ili samo manja neugodnost.

Split

Dugopolje

Zadar

Šibenik

Varaždin

01 2099 880

Rijeka

Neki od uobičajenih
simptoma su:

Neki od uobičajenih simptoma su:

Žgaravica

Refluks kiseline

Mučnine

Nadutost

Gubitak apetita

Osjećaj težine u želucu

Gubitak tjelesne težine

Zašto napraviti Gastro Panel?

Dispeptične tegobe od kojih pati trećina populacije, karakterizirane su bolom u gornjem dijelu trbuha, koju prati osjećaj mučnine, nadutost i žgaravica. Tegobe mogu biti uzrokovane različitim čimbenicima: pušenje, prekomjerna konzumacija alkohola i/ili kave, neadekvatna prehrana, prekomjerna tjelesna težina, izloženost akutnom ili kroničnom stresu, ali u podlozi pojave simptoma mogu biti i ozbiljniji zdravstveni problemi: infekcija H.pylori, atrofični gastritis, karcinom želuca.

Nažalost, mnogi izbjegavaju preglede zbog invazivnosti tradicionalnih metoda probira poput gastroskopije i biopsije i zato GASTRO PANEL – predstavlja idealno rješenje za Vas, jer na bezbolan i neinvazivan način ukazuje na zdravlje želuca i pomaže u procjeni jesu li Vaše probavne smetnje ozbiljne ili su samo manja neugodnost.

Testiranje je namijenjeno:

• svim osobama sa dispeptičnim tegobama koje su duže vremena prisutne
  • pušačima
  • osobama s neadekvatnim prehrambenim navikama
  • pretilim osobama i osobama s metaboličkim sindromom
  • osobama s dugotrajnom infekcijom H.pylori
  • osobama s kroničnim gastritisom
  • osobama s već dijagnosticiranim želučanim ulkusom i polipima želuca
  • osobama s pozitivnom obiteljskom anamnezom na maligne bolesti probavnog sustava

Najnovija tehnologija kvantne točke

Međunarodnim studijama, zahvaljujući Quantum dot tehnologiji, Gastro Panel potvrđen je kao visoko pouzdan i učinkovit test (više od 90%) u analizi strukture i funkcije želučane sluznice, a služi i kao metoda probira osoba kojima je potrebna daljnja gastroenterološka obrada.

BRZO

Brza i jednostavna metoda s kojom čete saznati rezultate u samo nekoliko sati.

POUZDANO

Gastro panel ima 90 postotnu učinkovitost u otkrivanju raka želuca.

NEINVAZIVNO

Izbjegnite stres i nelagodu invazivnijih pregleda i zahvata poput gastroskopije i biopsije.

BEZOPASNO

Druge metode probira koriste kontrastna sredstva, dok Gastro test koristi neštetnu tehnologiju kvantne točke.

PRISTUPAČNO

Uštedite na skupim pregledima s jednim sveobuhvatnim testiranjem.

Koje informacije pruža Gastro Panel?

Rezultati Gastro Panela ukazuju na stanje zdravlja Vašeg želuca, kao i na potrebu za daljnjim djelovanjem. Test daje informacije o lučenju želučane kiseline kiseline i povezanim rizicima, kao i preporuku za liječenje ili gastroskopiju ako je zaista potrebna.

GASTRIN 17 (G17)
PEPSINOGEN (PGI i PGII)
Gastrinova funkcija je da stimulira proizvodnju želučane kiseline, lučenje pepsina, pokretljivost želuca i rast želučane sluznice.
Želučana kiselina mijenja pepsinogen u pepsin, koji razgrađuje proteine u hrani tijekom probave.
Određivanjem razine gastrina možemo usmjeriti racionalnu uporabu lijekova i procijeniti rizik od raka želuca.
Određivanjem razine omjera pepsinogena možemo procijeniti želučanu sluznicu te rano dijagnosticirati želučani ulkus, HP infekciju i rak želuca.

Varaždin

01 2099 880

Rijeka

Split

Dugopolje

Gastro panel
55.00 (414.40 kn)

Kontaktirajte nas putem emaila.